MŮJ PŘÍBĚH

Miluji Anděly a mým posláním je být   lidem  průvodkyní mezi těmito dvěma světy. Tvořím dle nacítění vaší energie andělské mandaly se vzkazem."

TEĎ

 

Jmenuji se Lucie a jsem na mateřské dovolené. Tuto roli si nesmírně užívám a moc mě těší, že s mou milovanou holčičkou mohu denně být a trávit s ní čas. Mám milující rodinu a jsem za ni nesmírně vděčná.

 

 

Cesta, ale k ní nebyla vždy vysněná a já jsem se této role dočkala až v pozdějším věku. Ale vše je tak, jak má být, nic není náhoda a v toto motto já pevně věřím a nyní se jím i řídím.

 

Věci nejdou naplánovat ani urychlit, tak jak bychom si přáli, neboť nám je naděleno, tak, jak potřebujeme, abychom se naučili novým životním výzvám a zkouškám, kterým zde na Zemi musíme čelit.

VŽDYCKY TO TAK NEBYLO

 

Mezi jednu takovou velkou životní výzvu, kterou jsem v sobě objevila ještě dávno před mateřstvím patří i má stávající vášeň a zároveň velký koníček. Tím je láska k malování vedená vlastní intuicí za pomoci automatické kresby a taktéž pomocí channelingu                   (automatického písma ), projevenou důvěrou ve vedení shora, kdy skrze mě může být vytvořeno něco moc krásného, autentického, něco, co skrývá a nese s sebou i poselství z Andělského světa.

 

Jsou to velmi pravdivé a cenné informace, které v danou dobu dotyčný člověk potřebuje zrovna vědět. 

  • Poselství se většinou krásně rýmuje a psaný text dokáže často vnést až husí kůži, či může až slza dojetí ukápnout.

OBDOBÍ TEMNA

Ještě před tím, než jsem v sobě objevila svůj dar, který mi byl dán, jsem se potýkala s nelehkými životními situacemi. Moc jsem toužila po vlastní rodině, úžasném zaměstnání, kdy si budu sama svým pánem,svobodě, že si můžu pracovat, kdy se mi zrovna bude chtít, vlastním dítěti, manželovi, místo toho jsem byla otrokem vlastního nespokojeného života.

Sice jsem měla úžasnou práci letušky, kterou jsem vykonávala 13 let, podívala jsem se do mnoha destinací, kam bych se za normálních okolností nikdy nepodívala, ale i když jsem tam byla se svými kolegy, měla jsem neustálý pocit samoty a prázdnoty. Nikdy mi nenahradili, co jsem ve skutečnosti hledala, samu sebe.

ZLOM

Bylo mi 35 let, když se poprvé andílci přihlásili o svou přízeň. Když mi denně začali postupně dávat znamení. Já jsem ještě ani neměla tušení, jaká cesta se mi v brzské době otevře. Když jsem opakovaně a podezřele často začala vídat pořád stejná čísla, na hodinách, telefonu, spz na autech 111, 11:11 na mikrovlnce, účtenkách, kamkoliv jsem přišla, netušila jsem, že je to způsob, jak andílci o sobě dávají vědět. Později jiná trojčíslí, jiná čísla 555, 222, 666, 444, 7777, 8888 atd.

Začala jsem si zjišťovat, co to znamená a co se mi snaží naznačit. Význam jejich poselství byl dech beroucí a vždy tak pravdivý.

Poté jsem na místech, kde by je člověk nikdy nenašel a nečekal nalézala peříčka, mince a vždy, když jsem v sobě něco řešila a potřebovala znát odpověď, buďto jsem zrovna narazila na článek, či knihu, kde byla ta daná zpráva, nebo zrovna hrála písnička, ve které bylo vše jasně sděleno a okamžitě jsem měla svou odpověď. Vždy mne buď uklidňovali a nebo varovali. Pokud měla nastat změna, vždy dostatečně předem upozornili. Je úžasné, jak to funguje.

Ještě před šesti lety, kdyby mi někdo řekl, že komunikuje s anděly a povídá si s nimi, bych si o dotyčném člověku myslela své. Rozhodně bych mu nevěřila. 

Byť je stále ještě v naší společnosti toto téma  kontroverzní, nyní,  s odstupem několika let vnitřně vím, že ani já nemusím nikomu nic dokazovat, či vyvracet. 

Že i já mám svůj svět, do něhož Andělé neodmyslitelně patří a jsou jeho součástí. Nyní nikoho neodsuzuji, každý má svou víru či přesvědčení.

 Neboť se mi dostalo obrovského daru z nebes slyšet hlasy Andělů, kteří se snaží ke mně promlouvat.

Když mi bylo hodně smutno a byla jsem na dně, ne jen finančně, citově, emočně, tak jediné, co jsem udělala, vzala jsem do ruky tužku a začala kreslit. Byla jsem v šoku z toho, jakou rychlostí mi sama ruka začala malovat. Respektive spíše než malovat čárat obrazce, kruhy, čáry a nic konkrétního. Přišlo mi to jako totální patlanina.

Až později, když mě andělé nasměrovali na odkazy o kresbách, když jsem neustále dokola čárala ty samé " hrůzy", sdělili, že se jedná o automatickou kresbu. Něco jsem kreslila a vůbec jsem netušila, že maluji anděly. Že ty čáry jsou z andělského světa. Že to jsou oni, kdo mi vedou mou ruku a malují to za mě.

 

Přihlásila jsem se tedy na kurz automatické kresby a tam jsem se dozvěděla, že již existuje automatické písmo CHANNELING. Nevěděla jsem, že po návštěvě tohoto kurzu se mi doslova změní život. 

  • Že i já mám tu schopnost s nimi mluvit a dopisovat si s nimi a znát tak odpovědi na jisté otázky. Je to úžasné.

PRODUKT

Nyní jsem vděčná za to, že můžu s tímto darem pracovat. 

Plní se mi můj sen a já mohu dělat, to, co mě velmi baví, naplňuje a motivuje. Miluji pro vás malovat  mandaly, energetické obrazy na míru. Napojit se na zdroj, na své vyšší Já, nechat se jen tak vést.

Ve svém ebooku vás ráda provedu tím, co vás o Andělech může zajímat, pomohu vám dozvědět se více informací o nich, o tom, jak může probíhat komunikace s nimi a mnoho dalšího. Ráda se s vámi  podělím o poselství, která byla určená nám všem.

Každý z nás má svého anděla strážného a jiné anděly.

Každý z nás, ať už v ně věří nebo nevěří, má svého anděla strážného, který ho bezmezně miluje a vždy ho bude chránit. Je tu vždy pro něho.

Smutné je, že se k nim modlíme, většinou, až když něco potřebujeme. Proto oni nám nepomohou do té doby, dokud my sami je nepožádáme. Oni čekají na naše zavolání. Tak je proste denně a děkujte jim za vše, čeho se vám dostane. Oni bez vašeho zavolání nemohou zasahovat, to si pamatujte.

Nemusíte je nijak oslovovat.

Když nevíte, oni mají jména, ale slyší i když je neoslovíte. Stačí říct prosím, vyslovit přání a poté říci děkuji, to stačí.

Věřím, že já vám dokáži pomoci, když už nevíte, kudy máte jít dál. Jsem poctěna, že mohu předávat andělské vzkazy nám lidem z jejich říše.

Co proto potřebujete udělat je to, mít připravené otázky, na které byste toužili znát odpověď. Nepotřebuji znát žádná data narození a jiné informace, jako to dělají kartářky. Nejsem žádná čarodějnice, ani vědma.

Krátká, stručná a jasná otázka, toť vše.

Andělé ve svých poselstvích skoro nikdy nejsou konkrétní, nikdy neřeknou kudy přesně jít a co dělat, spíše nasměrují, pomohou.

Nečekejte tedy, že budete mít přesný návod, kde zahnout, odbočit a co dělat, to už musíte sami, oni jenom napovědí, ale z jejich poselství je jasně zřejmé, kudy jít a co dělat.

 

  • Tak se nebojte a napište mi, budu moc ráda a s mým nejdražším Andílkem Lilienem Vám přineseme to poselství, které přesně potřebujete dostat.
  • U malování mandal, jsem vedena shora a předem nikdy nevím, jak daný obraz bude vypadat, nechávám se vést v krásné, jemné a čisté energii, skrze automatickou kresbu a intuitivní malování.

A tak vám z celého srdce děkuji, že jste navštívili moje stránky a že se také zajímáte o duchovní svět.