ČÍSELNÉ VZKAZY OD ANDĚLŮ – 555

Stalo se Vám někdy, že Vás například v čase 5:55 hod ráno neprobudil cíleně jen budík, ale např. Vás v tuto poměrně ještě docela brzkou hodinu zavolalo Vaše dítě, které se právě probudilo anebo naopak jste potřebovali na záchod? Nebo Vám někdo volal v tuto neobvyklou hodinu? Jedete brzy ráno koupit do obchodu rohlíky a kolem Vás široko daleko neprojede jediné auto a když Vás zrovna na křižovatce jedno míjí, je to náhodně auto s poznávací značkou 555? Vezete např. dítě do školky a zrovna v zatáčce vyjede to malé auto, které čistí silnici a zároveň seká trávu a má číslo na spz také 555 a široko daleko ani živáčka? Nebo se po procházce náhodně kouknete na Vaše chytré hodinky a ty Vám ukazují 15555 kroků? Tak i v této podobě mohou vypadat upozornění od Andělů, v podobě číslic, která s sebou nesou určitá poselství.

Tři pětky vždy zvěstí nějakou přicházející změnu, většinou ne úplně příjemnou. Můžete to brát i jako varování, že nějaká ne úplně milá situace pomalu, ale jistě klepe na dveře. Něco se stane. Nebo aspoň já to tak s nimi mám v této komunikaci již nějaký čas. Pokaždé mě včas a dostatečně brzy dopředu dají vědět o tom, když něco většího, než obvykle je na cestě, ve smyslu problému, řešení nepříjemné záležitosti.

Většinou přijde velká hádka v manželství, nebo vztahu s partnerem, rodiči, může se něco vyklubat i v práci, buďto s kolegy, nebo šéfem. Něco by se mělo změnit a potřebné situace tomu vybízejí. Nežít pořád ve stejném stereotypu a momenty, které nám již delší čas lezou na nervy, je dobré k nim přistoupit jako blížící se změna, a tak na ni nahlížet a začít s ní něco dělat. Pomalu, ale jistě, malými krůčky. I když z ní budeme mít velké obavy a budeme cítit možná vztek, či lítost.


Není dobré začít něco měnit hned okamžitě, zbrkle bez rozmyslu, ale postupně. Sledovat danou situaci a podřídit se ji. Přijmout ji a poděkovat ji, i když se nám to zrovna nelíbí. Protože i když nyní nevidíme za oponu, toho, co jak bude, určitě je to pro naše dobro a bude to fajn. Jen ještě nevidíme ten cíl. Vždy nás to posune o kus vpřed, i když se nám to jeví jako negativní situace. Musíme se snažit na všem najít to pozitivní.

Změnit kousek sebe v sobě. Nechat se vést a důvěřovat procesu. Důvěřovat vesmíru, který ví přesně co já potřebuji a vše potřebné mi dodává ve správný čas.
Nesoudit jeho tempo, proč to tak dlouho trvá a proč to, co tak chci, ještě nemám.
Některé situace si vyžadují dlouhý čas, protože ještě třeba nejsme úplně připraveni. I když si myslíme, že ano. Naše nitro chce jednu věc, ale naše tělo dělá tu druhou. Vše musí být v souladu.

A tak bych Vám ráda vzkázala, pokud vídáte opakovaně 555, nebojte se, jen je vždy poslechněte a buďte připraveni na menší změnu, která s největší pravděpodobností může nastat, ať chceme, nebo nechceme. Buďte nastraženi, že něco skrytého se tlačí na povrch, je to něco pro Vás nyní nového, ale zároveň to určitě pro Vás bude mít pozitivní přínos. Buďte odevzdaní a postavte se novým výzvám. Vítejte je s otevřenou náručí a nedovolte vlastnímu strachu, aby Vás přemohl. Andělé nás vždy bezmezně milují a také ochraňují, to si pamatujte. Vše je pro naše nejlepší dobro.

Ten, kdo se jednou naučí rozlišovat andělskou komunikaci, bude se mu snáz žít. Již bude vědět souvislosti a vždy na ně bude nahlížet, jako na dary, které k němu přicházejí, aby vše bylo pro jeho nejlepší dobro. Takže shrnutí, i když to tak někdy nevypadá, vše je pro naše nejlepší dobro a později jim stejně dáme za pravdu, ještě, že se vše stalo, tak jak mělo.

Líbil se Vám tento článek, dejte lajk, případně budu moc ráda za Vaše sdílení.

Více na téma Andělé si můžete stáhnout mé dva eBooky zde :

Na cestě k Andělům

30 andělských vzkazů, jak najít sebelásku

Lucie Pavlíková
‚‚ Miluji Anděly a mým posláním je být lidem průvodkyní mezi těmito dvěma světy. Tvořím dle nacítění vaší energie andělské mandaly." ‚‚ Můj příběh najdete tady"
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Co je to vlastně za cestu ke svým Andělům? Čtěte eBook zdarma zde:
  • Nejnovější články
  • Kategorie
    • Žádné rubriky
  • Potkáme se na Facebooku