NAŠE NEROZHODNOST

Když nevíme, jaký krok máme udělat a kudy dál jít? Co pomáhá v této chvíli vám všem, vám ostatním?

Já sama za sebe mám s rozhodováním občas „problém“. Kdykoliv něco chci, jdu si za tím, udělám přesně pravý opak. Většinou dostanu to druhé, to horší, to, co jsem si sama zvolila a vybrala. Je úplně jedno, jestli se jedná o jídlo z restaurace, či parfém z obchodu, nebo o kus oblečení, které si zrovna chci koupit.

 

Vůbec ovšem netušíme, že za to právě může ta naše nerozhodnost. Možná, kdybychom k sobě v duchu promlouvali a byli k sobě vlídnější, nemuseli bychom se dostávat do těchto stěžejních situací a zbytečně bychom to nemuseli mít těžké. Jen se umět rozhodnout. Trvat si na svém. Mít se více ráda a dovolit si pro sebe jen to dobré, to lepší. Nic nemusí být s dřinou, jak můžeme již od našeho dětství být zvyklí. Vše může jít i snadno a lehce. Musíme se to nejprve naučit přijmout a vše s lehkostí pochopit.

Kdybychom si totiž byli jisti v kramflecích hned od začátku, mnohé by se vyřešilo a nám by se ulehčilo.
Naše nerozhodnost souvisí s tím, že nemáme na nic vlastní názor. Neustále totiž čekáme, že vše za nás někdo jiný vyřeší. Že nám se vším pomůže, že to udělá za nás. Ono to tak v mnohých případech může i chvilku fungovat, ale rozhodně ne dlouhodobě.

Ten největší kus cesty, musíme ujít my sami. Takže z toho vyplývá, podotýkám, nikdo za nás nic nerozhodne, vždy jsme to jen my sami, ti hlavní ROZHODČÍ našeho života. Potom, když se na cestě vyskytnou komplikace, můžeme nadávat nebo naopak děkovat jen sami sobě. Také ale za dané překážky na cestě můžeme být vděční. Můžeme v nich vidět i mnoho pozitivního, když změníme úhel pohledu, jak se na ně díváme.

Vše souvisí s naší myslí a když si dovolíme přijmout i fakt, že vše špatné je vlastně dobré, tak teprve potom se mohou věci a situace začít měnit a ubírat jiným směrem. Více o sebelásce v mém eBooku 30 andělských vzkazů, jak najít sebelásku.

Závěrem bych tím vším chtěla říct, že to jsou skvělé lekce, které jsou tím naším nejpřísnějším učitelem života a my o každičký krůček můžeme být těmi lepšími žáky, kteří se budou pilně učit studium rozhodování a do budoucna to budou mít zase o kousek snazší.

Pokud se Vám článek líbil, dejte like, nebo můžete sdílet.

Lucie Pavlíková
‚‚ Miluji Anděly a mým posláním je být lidem průvodkyní mezi těmito dvěma světy. Tvořím dle nacítění vaší energie andělské mandaly." ‚‚ Můj příběh najdete tady"
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Co je to vlastně za cestu ke svým Andělům? Čtěte eBook zdarma zde:
  • Nejnovější články
  • Kategorie
    • Žádné rubriky
  • Potkáme se na Facebooku