NALADĚNÍ SE NA SEBE SAMU

Ztiš se a naslouchej, co hlas Tvůj Ti říká. Kam duše Tvá vede Tě, co Ti odhaluje. Kdo neslyší sám sebe, nemá otevřené možnosti naslouchání, jako by vykolejil a postupně došel ke škobrtnutí a upadnutí. Andělé Ti radí, nechvátej, nespěchej, ba naopak zpomal, nastav si vědomí své tak, že nebudeš tlačit a na určité věci si vymezíš potřebný čas. Jedině tak zjistíš, jak Tobě vše vyhovuje, nebo naopak, co tě stresuje a omezuje.

Vnímej své tělo jako průvodce, který otevírá ti cestu a ukazuje ti jasný směr, kterým Ty máš jít. Nikdy neposlouchej nikoho jiného než sám sebe. Jen Ty sám víš, co je pro Tebe nejlepší. Vždyť vnitřně víš, kudy vydat se máš, jen musí nastat pro Tebe ten správný čas. Stále dokola opakujeme tuto verzi, kdy k Tobě jinak to neproudí, že Ty, ty dané myšlenky neslyšíš.

Tolik toužíš po tom, aby věci byly jinak, ovšem Ty sám ani pro to nic nechceš udělat. Jestli si myslíš, že za Tebe udělá to někdo jiný, tak to pleteš se velmi, to se pak nemůžeš srovnávat ani s malými dětmi.

I ty děti jdou a uklidí po sobě, protože jim nikdo nepomůže a za ně to neudělá, již i to je učí v raném věku mateřská škola. To samé i Ty, nauč se ve svém životě si uklízet, neboť potom budeš mít myšlenky mnohem více k uvěření, které navedou Tě k zdárnému jejich pochopení. Není důležitý jen ten velký cíl, kam Ty toužíš jít, ale cesta, která se k němu pomalu, ale jistě otvírá, Tobě dopomůže k tomu Tvá víra. Víra v sílu vesmíru, který Tobě vše připravil na míru.

 

Tobě dokáže se jiná komnata otevřít, ovšem Ty poté sám opravdu skutečně musíš chtít jít.

Neboj se stále dokola, co kdo si o Tobě pomyslí, jestli s Tebou se budou druzí přátelit, když Tebe budou pomlouvat a blahem se mohou tetelit. Ty nenech se ovlivnit nikým a ničím, co Tobě nevyhovuje, to my Ti znovu zvesela opakujeme. Jediný, kdo nejdůležitější na tomto světě je, jsi Ty sám, tak měj se opravdu rád.

Jaké možnosti Tobě mohou se otevřít?

 

Malými krůčky vykroč vpřed ze své komfortní zóny, naplánuj si denně, že něco malého Ty uděláš pro sebe. I kdyby to byla jen maličkost, že pochválíš se, tak věř, že to každý nedokáže a potom své svědomí, když jemu se nedaří káže.

Nauč se žít v realitě své, s ostatními lidmi se dokola nesrovnávej, nikdy se nevzdávej. Pamatuj, že KAŽDÝ Z NÁS JE ORIGINÁL, to, co máš Ty, druhý nemá, a tak si jdi po cestě své, někdy holt bohužel i trnité. Tvým úkolem je vše zvládnout, posílit na úrovni duše, to jediné se po Tobě chce.

Nikdy předem nevíš, jaká je Tvá cesta, kam navede Tě, zavede Tě. Koho na ni potkáš a kdo naučí Tě patřičné lekce. To Ty musíš sám věřit, že vše je pro Tebe láskyplně nachystáno, protože máš na vše nárok a plné právo.

Líbil se Vám tento článek, dejte lajk, případně můžete i sdílet.

 

Lucie Pavlíková
‚‚ Miluji Anděly a mým posláním je být lidem průvodkyní mezi těmito dvěma světy. Tvořím dle nacítění vaší energie andělské mandaly." ‚‚ Můj příběh najdete tady"
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Co je to vlastně za cestu ke svým Andělům? Čtěte eBook zdarma zde:
  • Nejnovější články
  • Kategorie
    • Žádné rubriky
  • Potkáme se na Facebooku