INTUICE – Naše nejcennější „zbraň“

INTUICE – naše nejcennější zbraň

Zvláště v situacích, kdy jsme bezradní. Častokrát nás nasměruje právě ona tam, kde bychom v pomoc už nevěřili.

Když už nám ubývá sil a dochází nám naše naděje. Za pomoci svých andělů strážných a našich duchovních průvodců nikdy nejsme na nic sami, opakuji ani na naše problémy. Právě v tu danou chvíli jsou tu naši Andělé, kteří se snaží ze všech sil o to víc, abychom jim naslouchali a jejich vnitřní vedení tak opravdu zaznamenali. O rozmlouvání s andělskou energií jsem napsala eBook zdarma, ve kterém popisuji své začátky mé cesty k andělům a komunikace s nimi. Můžete si ho stáhnout zde.

Na téma sebeláska jsem napsala eBook 30 andělských vzkazů, jak najít sebelásku, pokud tápete a nevíte si rady, kudy jít dál.

Často jsou to rady, které právě neumíme ani popsat, natož vysvětlit. Chce se po nás nemožné, ale vždy když ztratíme pocit strachu či obavu, nakonec je to právě ona, tolik uznávaná intuice, která většinou nikdy nezklame a nemýlí se.

Přivede nás na stopu, po které by nás za normálních okolností nikdy nenapadlo ani pátrat. Je pro nás zcela výjimečná.

Jak ji ale správně používat?

Ten, kdo věří, má bránu k úspěchu dokořán otevřenou, říkají Andělé. Proto, když si nejste jisti, jestli k vám intuice sama přijde, nebo jestli ji vůbec máte aktivovanou, poproste své Anděly, své pány a průvodce o pomoc. Oni na vaši pomoc čekají. Každé vaše zavolání je pro ně jako nádech.

Když je nepoprosíte, oni vám nemohou pomoci, i když by sebevíc chtěli. Je to tak zavedeno, taková to smlouva mezi lidmi a anděly tady již stovky let funguje. Lidé musejí vyslovit nejprve svá přání, aby mohli dostat požadované. Tak málo k tomu stačí, aby vám se dostalo pomoci.

Nemusí být nutně prováděna žádná modlitba, ani rituál, stačí opravdu vyslovit nahlas jen vaše přání. Ať je jakékoliv. Neanalyzujte, jestli se to splní nebo ne, to je v jejich silách a jejich moci. Vy prostě jen čekejte na zázrak, že se stane a plně důvěřujte. O tom, jaká Vám mohou dát Andělé znamení se můžete dočíst v mém eBooku zdarma.

Funguje to např. i v těch nejobyčejnějších věcech. Když něco hledáte, nemůžete to najít, nebo naopak vám někdo něco odcizí, vyloženě ukradne, i tu danou věc lze najít, pokud je požádáte o pomoc.

Nic není nemožné, ba naopak vše je možné a se vším vám dokáží pomoci a naopak vám i prozradí, na základě vaší intuice, kde tu danou věc hledat a kam si pro ni dojít a věřte, že často ty věci jsou na místech, kde byste je v životě nehledali a ani by vás tam nenapadlo se podívat. A to si ty situace nemusíte způsobit sami, ba naopak, prostě se vám z nějakého důvodu stanou.

Mnohonásobně jsou to situace, které se vám zrcadlí, aby vám něco ukázaly. Abyste se poučili z předchozích situací, které opakovaně děláte špatně. Byť to mohou být banality. Ale nakonec vás přivedou na cestu k nim, k Andělům. Stále dokola se nám stává, že starého si již nevážíme a že jím opovrhujeme, neustále dokola nadáváme, máme málo. Chceme víc.

Daná věc již pro nás ztratila význam. Ale jak můžeme mít víc, když je nám málo to, co máme. Víc k nám nikdy nemůže přijít, když si nebudeme vážit toho mála, co máme a jakou důležitost to minimum co máme v nás vyvolává. Jakou cenu a vysokou hodnotu pro nás ve skutečnosti má.

Když jsme o něj okradeni, jak si najednou dokážeme uvědomit, co jsme ztratili. Proto se nikdy nevzdávejme, i když věci, mohou vypadat pohřbeny, my se s nimi na první dojem vnitřně loučíme, opouštíme je i představu, že si koupíme věci nové, není tomu vždy tak, vše s pomocí andělské a boží se dá napravit, a naopak ještě víc můžete získat.

Dar v podobě intuice, ztracené naděje a důvěry. Prostě vše odevzdejte do rukou Andělů, oni pro vás udělají vše, co mohou.

Více o Andělech a cestě k nim  si můžete přečíst v mém eBooku zdarma, který jsem pro Vás napsala.  Jmenuje se Na cestě k Andělům a naleznete ho zde.

Případně placený eBook 30 andělských vzkazů, jak najít sebelásku.

Líbil se vám tento článek? Dejte like nebo jej sdílejte svým blízkým, přátelům, pro které si myslíte, že bude užitečný.

 

Krásný den

Lucie

 

Lucie Pavlíková
‚‚ Miluji Anděly a mým posláním je být lidem průvodkyní mezi těmito dvěma světy. Tvořím dle nacítění vaší energie andělské mandaly." ‚‚ Můj příběh najdete tady"
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Co je to vlastně za cestu ke svým Andělům? Čtěte eBook zdarma zde:
  • Nejnovější články
  • Kategorie
    • Žádné rubriky
  • Potkáme se na Facebooku