KDYŽ ZAHODÍME POZITIVNÍ MYŠLENÍ

Když zahodíme svoje pozitivní myšlení, výsledek se ihned dostaví a nás negace a nejistota opět zaplaví. Potom nestačíme se divit, co naše mysl všechno vyhodnotí, jaké bloky ze sebe vyloví, a ještě větší paseku tak nadrobí.

Už se Vám to jistě stalo, že máte krásný den a potom najednou jako když udeří ten ostrý blesk, že situace náhle se změní, ve zlo se okamžitě obrátí, hádky na denním pořádku jsou a vše se v opak obrátí. Místo idylky je válka, v domácnosti ticho, nikdo s vámi nepromluví, i ta klika od dveří už mlčí.

Vaše mysl zase řádila a na chvíli ji pozitivita opustila. Její nejlepší přítelkyně druhá půlka mozku radí té mysli „pitomé“ zase dál se hádat a najednou, když vyčerpáním přestane, okamžitě v zápětí všeho lituje. Lituje, co špatného se to vlastně v okamžiku stalo, co vám to hned málem všechno vzalo.
Nechápete proč se to vlastně všechno semlelo.


Pozitivním myšlením a přeměnou svého života v kouzlo. Vidět a nahlížet na něho jako na dar, že čas je náš neúprosný nepřítel a litovat toho co bylo, už nám nepomůže, jenom se akorát dál zase zasekneme na negacích a budeme dál se plácat až se opět v tom utopíme.

Pokud se chceme ale uzdravit a jít dál, důležité je poděkovat dané situaci, že se stala, protože díky ní jsme zase silnějšími a chytřejšími. Přijmout jí, že se stala a jít dál. Začít o sobě lépe smýšlet a nahlížet na sebe s láskou, netrestat se a děkovat si, že jsme tím nejlepším člověkem, co můžeme být.


Každý může mít po čem jen touží, když však dovolí sám sobě přijetí všeho dobrého, všeho, co jeho intuice mu radí a po čem jeho čistá duše již dlouho tolik touží. Když srdce své otevře a odevzdá obavy, přijdou potom konečně nejen krásné představy, dostane se naplnění, konečně dojde k poháru dovršení.

O intuici, jsem psala v minulém článku, můžete se k němu vrátit zde.

My chceme vzkázat Vám všem, ať nevzdáváte se jen, ať jdete si dál za svými sny, ať neváháte se nás zeptat na cokoliv, my sneseme vám modré z nebe, na našich křídlech lásky vás milujeme. My jsme všude s vámi, vy nás nevidíte, my andělskou energii do vás každým dnem posíláme, abyste byli vděční i za to málo co máte, abyste si denně nestěžovali, jak život těžký je, abyste nám plně důvěřovali, že my s láskou Vám splníme vše, po čem Vaše duše touží.

Více o tom, jak nás Andělé milují  a jací jsou naši pomocníci, kteří nám neustále pomáhají, jsem napsala eBook zdarma, Na cestě k Andělům.


Dopřejte si čas, dejte pozornost do nitra svého, s láskou se na sebe a ten svět dívejte, neváhejte vkročit vpřed s vděčností nás požádejte. Denně se dívejte pouze dopředu, nikdy nehleďte vzad, minulost je pryč, obrátila se v prach. Vy sílu nabrat musíte, jste tu z určitého důvodu, tak konejte, jak nejlépe můžete, máte naši andělskou podporu. S láskou Vaši Andělé

Více o sebelásce nový placený eBook 30 andělských vzkazů, jak najít sebelásku je k dispozici zde 

Lucie Pavlíková
‚‚ Miluji Anděly a mým posláním je být lidem průvodkyní mezi těmito dvěma světy. Tvořím dle nacítění vaší energie andělské mandaly." ‚‚ Můj příběh najdete tady"
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Co je to vlastně za cestu ke svým Andělům? Čtěte eBook zdarma zde:
  • Nejnovější články
  • Kategorie
    • Žádné rubriky
  • Potkáme se na Facebooku