NAŠE OPAKOVANÉ LPĚNÍ

NAŠE OPAKOVANÉ LPĚNÍ

Jistě se vám už stalo mnohokrát, že se nehodláte smířit s tím, že by to takto nemělo být. Prostě za každou cenu tlačíme na pilu a rveme to vší silou a ono to nejde. Když lpíme na věcech, přehlížíme nové situace, které mohou přijít. Těch situací může být celá škála. Nepřeberné množství, které nás může zase někam posunout o kus dál v hodnocení nás samotných.

Nevidíme za oponu, tudíž si automaticky myslíme, že nic nového ani nemůže přijít. Mezitím, co vnímáme pouze jen tu jednu část, na kterou se soustředíme, uniká nám ta druhá část, pro nás přínosnější, o které zatím ještě nemáme zdání, že by se takto mohla jevit.

To právě v ní jsou ukryté ty důležité momenty pro nás samotné. Je na nás, co v nich chceme vidět a považovat za důležité. Vždy bychom si měli vyčlenit pouze to, co nám dává smysl. To, v čem se vidíme, že bychom mohli mít rádi nebo doslova milovat. Nic jiného by pro nás nemělo v danou chvíli přicházet v úvahu.

ROZHODNUTÍ

Učinit rozhodnutí, že chceme věci pustit a nelpět na nich více. Vždyť to vše jde udělat přece i jiným způsobem. Pokud si něco opravdu přeji, hledám možnosti, jak toho docílit. A pokud jedna cesta je zavřená, tak mám milion dalších cest, kudy jít. Jen je musím vidět. Rozhodnout se, že nebudu sedět a půjdu po nich, i kdyby nevím co. Jen tak se mohou věci začít měnit. Nic mi samo nespadne do klína a nikdo za mě sám nic nezařídí.

Proto věř si, že na vše máš, vše, co si do hlavy své dáš, můžeš v pohodě zvládnout, veškeré obavy a paniky odevzdej Andělům svým, kteří rádi Ti se vším pomohou, vše je dáno s velkou láskou a jejich důvěrou. Otevři jim náruč svou, neboj se okolí, co myslí si, vše je pouze Tvoje věc, život Tvůj, to si znovu připomínej, opakuj.

VZKAZ OD ANDĚLŮ

To, když z lásky a radosti cítíš, že v Tobě vyvolává pocit naplnění, souznění a chvění, je to vždy Tvá správná cesta. Ty již sobě nedovol nikdy více, aby Tvým darem, který je v Tobě někdo trousil, aby na Tvou osobu si pusu plnou zlých slov brousil. Pokračuj a jdi dále v tom co děláš, měj radost z toho, že jsi v tom skvělá. Na okolí nedávej, oni sami mají své, Ty si pro sebe jen přej, to správné k Tobě samo přijde, Ty nemusíš nic sama dělat, Ty moc dobře víš, že jsi ze shora sledova

PŘÍLIŠNÉ NÁROKY

Člověk, který nemá sám se s sebou trpělivost, mění se v nešťastnou bytost. Vy přestaňte si na sebe neustálou vinu klást, zapomínáte se denně smát. Přílišné nároky na osobu vaší si nakládáte, zbytečné obavy na hruď svou si tím přikládáte. Vy nálady si měníte, dle pocitů vašich, vy neuvědomujete si, že krátíte si tím své vlastní roky a sobě způsobujete akorát v hlavě bloky. Starosti vaše odevzdejte nám, my tolik chceme a toužíme pomáhat vám. S láskou vaši Andělé

 

Pokud se vám líbil tento článek, dejte like, případně sdílejte dál mezi okruh vašich přátel a známých. Sledujte mě na Facebooku a na Instagramu.

Také novinka, pokud si stále nevíte rady se sebeláskou, napsala jsem pro Vás nový placený eBook 30 andělských vzkazů, jak najít sebelásku.

 

Lucie Pavlíková
‚‚ Miluji Anděly a mým posláním je být lidem průvodkyní mezi těmito dvěma světy. Tvořím dle nacítění vaší energie andělské mandaly." ‚‚ Můj příběh najdete tady"
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Co je to vlastně za cestu ke svým Andělům? Čtěte eBook zdarma zde:
  • Nejnovější články
  • Kategorie
    • Žádné rubriky
  • Potkáme se na Facebooku